lekkie zachmurzenie
czwartek
Reklama
ZDW w Katowicach wyłonił wykonawcę zadania polegającego na zagospodarowaniu ronda im. Jana Pawła II w Drutarni
19 kwietnia 2021 r. | 06:24
0

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach rozstrzygnął w tym tygodniu przetarg na zadanie polegające na zagospodarowaniu ronda w Drutarni poprzez nasadzenie na nim roślin stałych.

Projekt zrealizowany zostanie w dużej mierze dzięki naszym mieszkańcom, którzy oddali na to zadanie swój głos w ramach II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego w ubiegłym roku. Wykonawcą zadania będzie Firma Handlowo Usługowa „Ogród Partner” z Mogilan.

Na rondzie w Drutarni nasadzone zostaną m.in. jałowce, świerki i berberysy. Podłoże natomiast obsypane zostanie dekoracyjną korą kamienną. Termin wykonania inwestycji określony został do dnia 16 czerwca 2021 r.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *