intensywne opady deszczu
19°
18°
niedziela
Reklama
W weekend zapraszamy do wypożyczalni sprzętu wodnego w Zielonej
06 czerwca 2024 r. | 22:37
0

Począwszy od soboty, 8 czerwca br., uruchomiona zostanie przy górnym zbiorniku wodnym w Zielonej wypożyczalnia kajaków i desek SUP. Czynna będzie od godziny 13.00 do 19.00. W kolejnych weekendach czerwca funkcjonować będzie w piątki, soboty i niedziele.

Natomiast od lipca br., wypożyczalnia czynna będzie już codziennie (w godzinach 13.00 – 19.00).
Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty i spędzenia czasu na łonie natury. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych wypożyczalnia będzie nieczynna. W sprawach jej funkcjonowania prosimy o kontakt pod numerem telefonu 693 061 019.

Poniżej przedstawiamy cennik, który obowiązuje na podstawie zarządzenia dyrektora MDK Kalety.

ZOBACZ CENNIKDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *