intensywne opady deszczu
19°
18°
niedziela
Reklama
Kaletański projekt zgłoszony do Budżetu Partycypacyjnego
26 czerwca 2024 r. | 18:47
1

W ramach tegorocznej edycji Budżetu Partycypacyjnego Powiatu Tarnogórskiego, mieszkaniec naszego miasta, a zarazem radny miejski Krzysztof Rogocz zgłosił projekt pn. „Remont kolejnego odcinka drogi powiatowej nr 3250 S w Kaletach Drutarni”.

Zgłoszona propozycja zadania polega na remoncie odcinka drogi powiatowej z Drutarni w kierunku Koszęcina. Część tej drogi, która nie została jeszcze wyremontowana, jest w bardzo złym stanie technicznym. Realizacja tego zadania będzie miała znaczący wpływ nie tylko na komfort podróżowania, ale przede wszystkim zwiększy bezpieczeństwo użytkowników drogi.
Rozpoczęcie głosowania jest zaplanowane na 30 września 2024 r. O jego szczegółach poinformujemy wkrótce. Już dziś zachęcamy wszystkich mieszkańców Miasta Kalety do oddania głosu na zgłoszony projekt.Jedna odpowiedź do “Kaletański projekt zgłoszony do Budżetu Partycypacyjnego”

  1. Józef Breguła pisze:

    Popieram inicjatywę Radnego RM W Kaletach dotyczącą remontu drogi powiatowej Drutarnia – Koszęcin .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *