mgła
-1°
-2°
piątek
Reklama
UM Kalety
Zakończenie roku szkolnego
18 czerwca 2019 r. | 23:04
0

19 czerwca odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego w placówkach oświatowych w gminie Kalety.

Zakończenie roku szkolnego dla absolwentów (uczniowie klasy VIII i III gimnazjum) w Zespole Szkół i Przedszkola w Kaletach Miotku odbędzie się o godz. 8.00. Spotkanie z wychowawcami i rozdanie świadectw dla pozostałych uczniów będzie po Mszy Św. o godz. 10.00.

Zakończenie roku szkolnego dla absolwentów gimnazjum w Zespole Szkół w Kaletach odbędzie się o godz. 8.30 w sali gimnastycznej PSP 1. Spotkanie z wychowawcami i rozdanie świadectw dla uczniów klas I-VII Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Kaletach odbędzie się o godz. 8.00, godz. 8.30 - przejście z wychowawcami do kościoła, o godz. 9.00 Msza Św. na zakończenie roku szkolnego.

O godz. 10.15 uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas VIII.

/UM KaletyDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *