mgła
czwartek
Reklama
UM Kalety
Za 42 tys. zł budynek w Zielonej będzie własnością gminy
11 marca 2019 r. | 21:00
1

Budynek po byłym sklepie GS-u w Zielonej będzie własnością gminy. 

28 stycznia podpisano akt notarialny na podstawie którego Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska" w Woźnikach zrzekła się prawa użytkowania działki gminnej położonej w Zielonej przy ul. Ofiar Katynia.

Na działce znajduje się budynek pawilonu handlowego należący do GS Woźniki. Gmina Kalety zobowiązała się do zwrotu nakładów dla GS Woźniki. Rzeczoznawca wycenił budynek na 42 tys. zł. Po dokonaniu tej wpłaty na rzecz GS-u budynek stanie się własnością gminy Kalety.

Gmina planuje wynajęcie lokalu w tym budynku.

źródło/foto: UM KaletyJedna odpowiedź do “Za 42 tys. zł budynek w Zielonej będzie własnością gminy”

  1. Wili pisze:

    Po co nam to zysku z tego nie będzie raczej a 42 tys wydane + remonty i utrzymanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *