pochmurnie
20°
19°
sobota
Reklama
KPP TG
Wypadek masowy na Powstańców Śląskich
04 kwietnia 2019 r. | 16:21
0

Dzisiaj od rana w Kaletach na ulicy Powstańców Śląskich miał miejsce wypadek masowy. W zdarzeniu brały udział pojazdy osobowe i dwa ciężarowe, którym jechali żołnierze. W wypadku ucierpiało kilkanaście osób. Taki scenariusz miały ćwiczenia o nazwie „GRILL”. 

Wartka akcja, niecodzienna sytuacja, krew na ulicy, pozoranci udający poszkodowanych i służby na sygnałach. Wypadek masowy, który może wydarzyć się w realu. Policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe, a także służby gminne muszą być przygotowane na działanie w warunkach sytuacjach kryzysowych. Dzięki takim ćwiczeniom służby mogą zweryfikować działania i wychwycić możliwe niedociągnięcia.

To już jedenasta edycja „Grilla”, podczas których wspólnie ćwiczą zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja.

źródło/foto: KPP Tarnowskie GóryDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *