słabe opady deszczu
sobota
Reklama
pixabay.com
Wilki grasują w Kaletach. Ich populacja stale rośnie (WIDEO)
26 marca 2019 r. | 20:14
1

W lasach należących do Nadleśnictwa Świerklaniec można spotkać wilka.

W samych Kaletach wilki już były widziane. Leśnicy twierdzą, że spotkanie takiego zwierzęcia na śląsku, należy do rzadkości.  Według wielu publikacji wynika, że spotkanie wilka w lesie może być  coraz częstszym zjawiskiem, ponieważ od 1995 roku wilki zostały objęte ochroną w części Polski, a od 1998 są chronione w całym kraj. Tym samym populacja wilka stale rośnie.

Poniżej nagranie wideo, którego autorem jest Nadleśnictwo Świerklaniec.

W lasach należących do Nadleśnictwa Świerklaniec można spotkać wilka. ??W samych Kaletach wilki już były widziane. Spotkanie wilka w lesie może być coraz częstszym zjawiskiem, ponieważ od 1998 wilki w Polsce są pod ochroną. Tym samym populacja tego zwierzęcia stale rośnie.Wideo: Nadleśnictwo Świerklaniec

Gepostet von Tarnowskie Góry - serwis informacyjny am Dienstag, 26. März 2019

 Jedna odpowiedź do “Wilki grasują w Kaletach. Ich populacja stale rośnie (WIDEO)”

  1. Gosc pisze:

    Wilki w kaletach zawsze byly w lasach tylko psy je przeganajia 🙂 pozdro dla reszty watahy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *