bezchmurnie
17°
12°
wtorek
Reklama
UM Kalety
W Miotku rodzice remontowali korytarz przedszkola
07 marca 2019 r. | 17:02
0

W czasie ferii zimowych w przedszkolu przy Zespole Szkół i Przedszkola w Miotku rodzice przedszkolaków podjęli się remontu korytarza oraz pomieszczenia gospodarczego.

Zerwano starą boazerię, zamontowano nowe oświetlenie, położono płytki podłogowe, wyrównano ściany, obniżono sufity, wstawiono nowe drzwi oraz zrobiono nową instalację eklektyczną. Codziennie po skończonej swojej pracy zawodowej rodzice przychodzili do przedszkola, by pomagać w pracach remontowych.

Całość miała zostać ukończona w dwa tygodnie, niestety z powodu dużej ilości prac, remont przesunął się o tydzień. Z tego też powodu dzieci przedszkolne zmuszone były przenieść się na teren szkoły.

W porządkach i sprzątaniu również uczestniczyli rodzice – tym razem więcej udzielały się mamy.

Urząd Miejski dziękuję wszystkim rodzicom zaangażowanym w prace remontowe.

Szczególne podziękowania dla: p. Agaty Nowak, Marcina Nowaka, Ireneusza Bolackiego, Mariana Stępnia a także dla p. Anny Urbańczyk, Patrycji Popierz, Danuty Bazan, Anny Kraśniuk, Joanny Kromy, Gabrieli Stępień, Moniki Smyczek, Joanny Stańczewskiej, Beaty Korzec, Doroty Lioty, Danuty Żurawskiej, Mirosława Strzyża, Marcina Niewiadomskiego, Mariusza Paska, Grzegorza Bambynka, Mirosława Pacha, Łukasza Pietrygi, Grzegorza Groteckiego, Marcina Skopa, Pawła Popierza.

Przed remontem.

Po remoncie.

źródło/foto: UM KaletyDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *