mgła
16°
11°
czwartek
Reklama
Strajk nauczycieli w Kaletach
08 kwietnia 2019 r. | 19:51
0

We wszystkich publicznych placówkach oświatowych w dniu dzisiejszym nauczyciele przystąpili do protestu.

W Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Kaletach strajkuje większość nauczycieli. Uczniowie uczestniczyli w zaplanowanych wcześniej na ten termin rekolekcjach wielkopostnych, a po ich zakończeniu część uczniów przebywała w szkole na zajęciach opiekuńczo-wychowawczych.

W Zespole Szkół i Przedszkola w Kaletach Miotku również strajkuje kilkoro nauczycieli, zajęcia odbywały się według planu dostosowanego do sytuacji strajkowej. W Zespole Szkół w Kaletach uczniowie uczestniczyli w 3 lekcjach, po czym wzięli udział w rekolekcjach wielkopostnych razem z uczniami klas siódmych i ósmych szkoły podstawowej. W strajku nie uczestniczą pracownicy obsługi i administracji oraz nauczyciele Miejskiego Przedszkola nr 1 w Kaletach.

Jutro 9 kwietnia (wtorek).

- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Kaletach – zawieszone zostaną zajęcia dydaktyczne, w szkole będą odbywały się zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Szczegółowe informacje – sekretariat szkoły, tel. 34 3577 013

- Zespół Szkół i Przedszkola w Kaletach Miotku – zajęcia lekcyjne odbędą się według zmodyfikowanego planu. Szczegółowe informacje – sekretariat szkoły, tel. 34 3578 103

- Zespół Szkół w Kaletach (Publiczne Gimnazjum w Kaletech) – zajęcia będą zawieszone, obecni uczniowie będą uczestnikami zajęć opiekuńczo-wychowawczych. Szczegółowe informacje – sekretariat szkoły, tel. 34 3577 207.

źródło: UM KaletyDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *