słabe opady deszczu
sobota
Reklama
Radna Mirosława Potempa zaprasza seniorów na spotkanie
14 marca 2019 r. | 18:41
0

Radna Mirosława Potempa zaprasza Seniorów z gminy Kalety na spotkanie, które odbędzie się 19 marca o godz. 15.00 w Ośrodku Wypoczynkowym „Zielona” (dzielnica Zielona, przy ulicy Stawowej 24 – w kierunku Kolonii Woźnickiej).

Poprowadzi je Katarzyna Dorosz – terapeutka prowadząca warsztaty wzbogacające jakość życia osób dojrzałych. Obecnie mieszka w Kalifornii, jest autorką książek i założycielką telewizji o międzynarodowym zasięgu www.acti50.tv. Prowadzi także spotkania terapeutyczne i aktywizujące. Odwiedziła 200 Uniwersytetów Trzeciego Wieku w Polsce i odbyła wykłady dla 100 tys. osób.

Wtorkowe spotkania organizowane pod hasłem „Radość życia człowieka dojrzałego” ma na celu zmotywowanie seniorów do zwiększenia aktywności fizycznej i psychicznej oraz do pozytywnego nastawienia do życia. Udział jest całkowicie bezpłatny, a dla uczestników przewidziano poczęstunek i symboliczny upominek. Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 16 marca 2019 r. pod numerem telefonu 607 151 734. /UM KaletyDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *