bezchmurnie
czwartek
Reklama
Fot. UM Kalety
Mistrzostwa Świata w Zielonej
25 czerwca 2019 r. | 19:02
0

W miniony weekend  w Zelonej odbyły się Mistrzostwa Świata w Pneumatycznym Strzelectwie Terenowym.

W imprezie udział wzięło ponad 260 zawodników z takich krajów jak Polska, Słowacja, Republika Czeska, Anglia, Iran, Niemcy, Belgia, Włochy, Węgry, Wielka Brytania. Zawody polegały na strzelaniu do metalowych figurek rozmieszczonych w lesie. Mistrzami Świata zostali Polacy, drugie miejsce zajęli Czesi, a trzecie miejsce Wielka Brytania. Mistrzem w kategorii Open został przedstawiciel naszego kraju Dariusz Kida.

Organizatorem był Śląski Klub Strzelecki Hunter Team z siedzibą w Zabrzu, a współorganizatorem Miasto Kalety.

Zawody w dużej mierze odbyły się dzięki staraniom radnego Grzegorza Krupy przy współorganizacji p. Czesława Krus i p. Dariusza Mazana.

źródło/foto: UM KaletyDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *