intensywne opady deszczu
19°
18°
niedziela
Reklama
UM Kalety
Miasto będzie bezpłatnie wypożyczać sprzęt dla osób niepełnosprawnych
09 czerwca 2019 r. | 11:49
0

Podczas Dni Kale odbyło się uroczyste przekazanie sprzętu rehabilitacyjnego przez Śląski Oddział Okręgowy PCK.

Burmistrz Klaudiusz Kandzia wraz z przewodniczącą Rady Miejskiej Janiną Perz i kierownikiem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Renatą Czudaj odebrali na potrzeby gminy Kalety trzy wózki inwalidzkie, cztery balkoniki oraz kule. Dzięki temu Miasto Kalety będzie miało możliwość bezpłatnego wypożyczania sprzętu osobom niepełnosprawnym. W najbliższym czasie PCK przekaże dla potrzebujących także rowerki treningowe.

źródło/foto: UM KaletyDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *