zachmurzenie umiarkowane
15°
14°
poniedziałek
Reklama
Zwolnienie z koncesji na alkohol dla lokali gastronomicznych
02 lutego 2021 r. | 07:00
0

Wychodząc naprzeciw potrzebom branży gastronomicznej, która w ogromnej mierze ponosi skutki kryzysu spowodowanego pandemią - Burmistrz Miasta Kalety przedstawił Radzie Miejskiej w Kaletach projekt uchwały w sprawie zwolnienia restauratorów z opłaty I raty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych.

Uchwała zostanie podjęta na najbliższej sesji Rady Miejskiej w Kaletach w dniu 4 lutego br. Ustawowy termin płacenia raty pierwszej upłynął z końcem stycznia – czyli przed podjęciem i wejściem w życie uchwały o zwolnieniach. To oznacza, że przedsiębiorcom którzy ją zapłacili w terminie zostanie ona zwrócona.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *