mgła
16°
11°
czwartek
Reklama
Zmiana organizacji ruchu na Dzień Wszystkich Świętych
27 października 2020 r. | 21:50
0

Zmiana organizacji ruchu na Dzień Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny 31 października 2020 r. do 03 listopada 2020 roku  

Burmistrz Miasta Kalety uprzejmie zawiadamia wszystkich dojeżdżających samochodami na dzień Wszystkich Świętych w okolice cmentarza w Kaletach-Jędrysku, w dniach 31 października do 03 listopada 2020 r. o zmianie organizacji ruchu na ulicy Pokoju w Kaletach.

Na ten czas wprowadza się zmianę organizacji ruchu na ulicy Pokoju z ruchu dwukierunkowego na ruch jednokierunkowy od ulicy ks. Rogowskiego. W związku z powyższym na wlocie od ul. ks. Rogowskiego, w ul. Pokoju, zostanie ustawiony znak D-3 (droga jednokierunkowa) zaś od ul. Sobieskiego stanie znak B-2 (zakaz wjazdu). Zgodnie z tym ruch samochodów będzie odbywały się od ul. ks. Rogowskiego - ul. Pokoju - z wyjazdem przez ul. Sobieskiego.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *