pochmurnie
20°
19°
sobota
Reklama
Zmiana organizacji ruchu na Dzień Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny
23 października 2023 r. | 20:04
0

Burmistrz Miasta Kalety uprzejmie zawiadamia wszystkich dojeżdżających samochodami na dzień Wszystkich Świętych w okolice cmentarza w Kaletach – Jędrysku o zmianie organizacji ruchu w dniach 30 października do 2 listopada 2023 roku na ulicy Pokoju w Kaletach.

Na ten czas wprowadza się zmianę organizacji ruchu na ulicy Pokoju z ruchu dwukierunkowego na ruch jednokierunkowy od ulicy ks. Rogowskiego.

W związku z powyższym na wlocie od ul. ks. Rogowskiego zostanie ustawiony znak D-3 (droga jednokierunkowa) zaś od ul. Sobieskiego stanie znak B-2 (zakaz wjazdu). Zgodnie z tym ruch samochodów będzie odbywać się od ul. ks. Rogowskiego – ul. Pokoju – z wyjazdem przez ul. Sobieskiego.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *