bezchmurnie
czwartek
Reklama
Zmiana organizacji ruchu na Dzień Wszystkich Świętych
22 października 2021 r. | 07:00
0

Zmiana organizacji ruchu na Dzień Wszystkich Świętych i Dzień Zadusznych 30 października 2021 roku do 2 listopada 2021 roku.

Burmistrz Miasta Kalety uprzejmie zawiadamia wszystkich dojeżdżających samochodami na dzień Wszystkich Świętych w okolice cmentarza w Kaletach-Jędrysku, w dniach 30 października 2021 r. do 02 listopada 2021 r. o zmianie organizacji ruchu na ulicy Pokoju w Kaletach.

Na ten czas wprowadza się zmianę organizacji ruchu na ulicy Pokoju z ruchu dwukierunkowego na ruch jednokierunkowy od ulicy ks. Rogowskiego. W związku z powyższym na wlocie od ul. ks. Rogowskiego, w ul. Pokoju, zostanie ustawiony znak D-3 (droga jednokierunkowa) zaś od ul. Sobieskiego stanie znak B-2 (zakaz wjazdu).

Zgodnie z tym ruch samochodów będzie odbywał się od ul. ks. Rogowskiego - ul. Pokoju - z wyjazdem przez ul. Sobieskiego.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *