zachmurzenie umiarkowane
15°
14°
środa
Reklama
Złote i Diamentowe Gody w Kaletach
02 listopada 2022 r. | 07:31
0

27 października 2022 r. w Restauracji Figaro w Kaletach miała miejsce uroczystość uhonorowania par, które przeżyły ze sobą w związku małżeńskim 50 i 60 lat. Złote i Diamentowe Gody wraz z zaproszonymi świętowali: burmistrz miasta Kalety Klaudiusz Kandzia, przewodnicząca Rady Miejskiej Janina Perz, wiceprzewodniczący Alojzy Rupik wraz z radnymi: Ireną Nowak, Ryszardem Sendlem, Kazimierzem Złotoszem oraz proboszczowie kaletańskich parafii: ks. Wojciech Ciosmak, ks. Antoni Swadźba i ks. Krzysztof Goc.

Szanownym Jubilatom wręczono medale Prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie, legitymacje oraz dyplomy, a także złożono serdeczne życzenia zdrowia, dalszej pomyślności oraz kolejnych, pięknych lat spędzonych razem.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *