zachmurzenie umiarkowane
15°
14°
poniedziałek
Reklama
ZDW w Katowicach wyłonił wykonawcę zadania polegającego na zagospodarowaniu ronda im. Jana Pawła II w Drutarni
19 kwietnia 2021 r. | 06:24
0

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach rozstrzygnął w tym tygodniu przetarg na zadanie polegające na zagospodarowaniu ronda w Drutarni poprzez nasadzenie na nim roślin stałych.

Projekt zrealizowany zostanie w dużej mierze dzięki naszym mieszkańcom, którzy oddali na to zadanie swój głos w ramach II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego w ubiegłym roku. Wykonawcą zadania będzie Firma Handlowo Usługowa „Ogród Partner” z Mogilan.

Na rondzie w Drutarni nasadzone zostaną m.in. jałowce, świerki i berberysy. Podłoże natomiast obsypane zostanie dekoracyjną korą kamienną. Termin wykonania inwestycji określony został do dnia 16 czerwca 2021 r.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *