mgła
16°
11°
czwartek
Reklama
Zaproszenie do składania ofert
12 listopada 2019 r. | 08:35
0

Zaproszenie do składania ofert dla zadania pn. "Propagowanie łączności internetowej w społecznościach lokalnych – Wifi4EU”, działanie w Kaletach.

Burmistrz Miasta Kalety zaprasza do składania ofert dla zamówienia o wartości nie przekraczającej wyrażonej w złotych równowartości kwoty 30 000 euro. pn.: „Propagowanie łączności internetowej w społecznościach lokalnych – Wifi4EU”, działanie w Kaletach. Termin składania ofert w postępowaniu upływa 18 listopada 2019 r. o godz. 10.00. Projekt w 100% finansowany jest przez Komisję Europejską w ramach instrumentu „ŁĄCZĄC EUROPĘ” (CEF) - WiFi4EU.

Więcej informacji w BIPDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *