zachmurzenie umiarkowane
-3°
-5°
środa
Reklama
Zapraszamy w niedzielę na ścieżkę z Cisem Donnersmarcka
12 maja 2023 r. | 22:51
0

W najbliższą niedzielę, 14 maja br., zapraszamy naszych mieszkańców na otwarcie ścieżki z Cisem Donnersmarcka w nowym sezonie turystycznym. Wydarzenie odbędzie się w godzinach 13.00-18.00 na terenie wspomnianej ścieżki dydaktycznej.

Mieszkańcy, którzy odwiedzą w tym dniu naszego Cisa Donnersmarcka otrzymają bezpłatną sadzonkę tego szlachetnego drzewa (ilość roślin ograniczona). Przewidziane są również niespodzianki dla najmłodszych w postaci tematycznych kolorowanek edukacyjnych.

Na miejscu będzie także możliwość uzyskać informacje dotyczące programu ,, Czyste Powietrze" oraz na temat innych form dofinansowań inwestycji OZE.
Serdecznie zapraszamy do aktywnego spędzenia niedzieli na dwóch kółkach!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *