zachmurzenie umiarkowane
15°
14°
środa
Reklama
Zapraszamy w kwietniu na Rajzowanie po kalyckich stanicach!
08 kwietnia 2023 r. | 00:49
0

Miasto Kalety serdecznie zaprasza mieszkańców oraz turystów na drugą edycję rowerowego pikniku rodzinnego pn. „Rajzowanie po kalyckich stanicach”, który odbędzie się w niedzielę, 23 kwietnia 2023 r. na terenie naszych czterech stanic rowerowych.

Rozpoczynamy o godzinie 13.00. Kolejność zwiedzania stanic dowolna. W każdej będzie czekać mnóstwo niespodzianek.

W programie m.in. zwariowane rowery, pokazy kowalstwa, plenerowa wystawa tyskiego Koła Łowieckiego Kania, edukacyjne miasteczko ruchu drogowego, a także pyszne specjały kuchni myśliwskiej oraz lokalnej. Rajzować do woli między stanicami będzie można aż do godziny 20.00.

Zachęcamy do odwiedzenia wszystkich stanic! O szczegółach wydarzenia będziemy informować na bieżąco.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *