intensywne opady deszczu
19°
18°
niedziela
Reklama
Zapraszamy na III Rajzowanie po kalyckich stanicach
26 kwietnia 2024 r. | 18:30
0

Miasto Kalety serdecznie zaprasza na trzecią edycję rowerowego pikniku rodzinnego pn. „Rajzowanie po kalyckich stanicach”, który odbędzie się w niedzielę, 28 kwietnia 2024 r. w godzinach 13.00-20.00 na terenie naszych czterech stanic rowerowych. W każdej, jak zwykle, będzie czekać mnóstwo niespodzianek.

Na odwiedzających czekać będzie m.in. stoisko archeologiczne z warsztatami dla najmłodszych, tor łuczniczy, plenerowa wystawa tyskiego Koła Łowieckiego Kania, konkursy dla dzieci z wiedzy o ruchu drogowym, PIT-STOP szybki serwis rowerowy, strzelnica pneumatyczna, a także pyszne specjały kuchni myśliwskiej oraz lokalnej. Punktem kulminacyjnym tegorocznego rajzowania będzie koncert Orkiestry na Dużym Rowerze, który rozpocznie się o godzinie 17.00 w stanicy na Truszczycy.

Podczas naszego rajzowania znów będzie możliwość zbierania pieczątek z każdej stanicy, a dla pierwszych 500 osób (dzieci i młodzież do lat 18), które odwiedzą w tym dniu wszystkie cztery lokalizacje i zbiorą komplet kolorowych pieczątek, przewidziano pamiątkowy medal – identyczny jak w ubiegłym roku.

Karty do zbierania pieczątek będzie można pobierać od godziny 13.00 w każdej ze stanic rowerowych (każda stanica dysponować będzie 125 kartami do wydania). Medale będą do odbioru w Stanicy w Truszczycy. Rajzować między stanicami będzie można aż do godziny 20.00.

Zachęcamy do odwiedzenia wszystkich stanic rowerowych. Już wkrótce podamy więcej szczegółów tego wydarzenia!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *