bezchmurnie
17°
12°
wtorek
Reklama
ZAKOPOWER oraz KASIA KOWALSKA gwiazdami tegorocznych Dni Kalet!
12 kwietnia 2023 r. | 17:42
0

Po widowiskowych występach zespołów jakie gościliśmy w naszym mieście w ubiegłych latach, również i w tym roku Kalety nie schodzą z fali wielkich gwiazd.

Podczas tegorocznych Dni Miasta, które odbędą się w dniach 26-28 maja 2023 r. na terenie stadionu miejskiego, fani dobrej muzyki znów będą mieli okazję uczestniczyć w koncertach znakomitych artystów muzycznych.

W sobotę gwiazdą estrady będzie zespół ZAKOPOWER. Są to artyści, których nie trzeba nikomu przedstawiać. Lider grupy, Sebastian Karpiel-Bułecka jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej sceny muzycznej. Jego przeboje takie jak „Boso”, „Bóg wie gdzie” czy jeden z ostatnich utworów „Chwila” okazały się hitami, które podbiły listy przebojów. W niedzielę natomiast gościć będziemy w naszym mieście utalentowaną i również bardzo znaną wokalistkę KASIĘ KOWALSKĄ.

Warto tutaj także wspomnieć, że jak przystało na Gminę Przyjazną Rowerzystom, w sobotę ulicami naszego miasta przejedzie „Orkiestra na Dużym Rowerze”, która później da swój koncert także na dużej scenie. Jest to polski zespół pop-folkowy z Bydgoszczy, którego cechą charakterystyczną jest połączenie przez muzyków gry na instrumentach z jednoczesną jazdą na sześcioosobowym rowerze! To trzeba zobaczyć! O szczegółach występów będziemy informować na bieżąco. Już dziś zapraszamy naszych mieszkańców do udziału w XXIII Dniach Kalet!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *