pochmurnie
20°
19°
sobota
Reklama
Zakończyła się termomodernizacja budynku przy ul. 1 Maja 21 w Kaletach
01 czerwca 2021 r. | 07:00
0

Zakończyły się prace budowlane przy termomodernizacji budynku wielorodzinnego przy ul. 1 Maja 21 w Kaletach.

W nieruchomości tej, która stanowi własność gminy Kalety, wymieniono między innymi stolarkę okienną i drzwiową, pokrycie dachu, docieplono poddasze oraz ocieplono styropianem ściany zewnętrzne.

Prace te realizowane były w ramach projektu pn. “Poprawa efektywności energetycznej poprzez kompleksową termomodernizację wielorodzinnych budynków mieszkalnych na terenie miasta Kalety,” na jaki miasto Kalety pozyskało bezzwrotną dotację w wysokości 480.000,00 zł z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020. W ramach tego zadania, termomodernizacji wcześniej poddane został także budynki przy ul. Fabrycznej 25 oraz ul. Sienkiewicza 9.

Budynek przed realizacją inwestycji

Budynek po realizacji inwestycjiDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *