mgła
czwartek
Reklama
Zakończono termomodernizację ostatniego budynku wielorodzinnego w ramach środków unijnych
30 grudnia 2022 r. | 21:07
0

28 grudnia 2022 r., odbył się odbiór końcowy robót związanych z wykonaniem termomodernizacji kolejnego budynku wielorodzinnego w Kaletach znajdującego się przy ul. Ks. Drozdka 31.

Jest to ostatni budynek, który poddany został termomodernizacji w ramach projektu pn. “Poprawa efektywności energetycznej poprzez kompleksową termomodernizację budynków wielorodzinnych w Kaletach”, na które miasto Kalety pozyskało bezzwrotną dotację z tzw. środków unijnych.

Wykonane prace obejmowały m.in. ocieplenie przegród zewnętrznych i wewnętrznych, wymianą stolarki okiennej i drzwiowej, a także izolacją stropów. Projekt realizowany jest ze środków europejskich w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. W ramach tego projektu, kompleksowej termomodernizacji poddane zostały 4 budynki wielorodzinne będące własnością Miasta Kalety (ul. Dębowa 23 i 25, ul. 1 Maja 3, ul. Ks. Drozdka 31).

Na realizację tej inwestycji Miasto Kalety pozyskało 1.382.968,18 zł.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *