zachmurzenie umiarkowane
15°
14°
środa
Reklama
Zakończono II etap przebudowy ul. Kochanowskiego w Kaletach
20 sierpnia 2020 r. | 15:31
1

19 sierpnia 2020 r. odbył się odbiór końcowy robót związanych z wykonaniem II etapu przebudowy drogi gminnej ul. Kochanowskiego w Kaletach wraz z przebudową kanalizacji deszczowej.

Wykonawcą robót było przedsiębiorstwo Z.P.U.H. BET-BRUK z Lublińca. W odbiorze uczestniczył burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia, przewodnicząca Rady Miejskiej Janina Perz, radny Grzegorz Krupa, inspektor nadzoru oraz przedstawiciele urzędu miejskiego w Kaletach.

Nawierzchnię drogi, jak i zjazdy do posesji wykonano z kostki brukowej betonowej. Długość przebudowanego odcinka drogi wyniosła 300 mb. Koszt tegorocznego etapu inwestycji dla ul. Kochanowskiego to 534.988,57 zł.Jedna odpowiedź do “Zakończono II etap przebudowy ul. Kochanowskiego w Kaletach”

  1. A pisze:

    A kiedy będzie coś wiadomo o chodniku na ul tarnogórskiej ? przy głównej drodze 908

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *