pochmurnie
20°
19°
sobota
Reklama
Zagłosuj na znaczek z Miasta Kalety w plebiscycie na najpiękniejszy znaczek turystyczny 2022
24 stycznia 2023 r. | 22:04
0

Od 22 stycznia do 6 lutego trwa głosowanie na najpiękniejszy Znaczek Turystyczny roku 2022. W konkursie tym bierze również udział znaczek nr 1174 „Cis Donnersmarcka w Kaletach”.

W głosowaniu łącznie bierze udział 88 znaczków turystycznych wydanych w 2022 roku o numeracji 1121 do 1207. Głosowanie jest dwuetapowe. Etap pierwszy trwa do 6 lutego i jest etapem otwartym, w którym może wziąć udział każdy zainteresowany.

Na podstawie wyników tego głosowania zostanie wybranych 10 znaczków z najwyższą punktacją, z których jury wybierze swoich faworytów. Aby oddać głos na znaczek turystyczny z Kalet należy wysłać e-maila na adres: web@znaczki-turystyczne.pl o treści:

1. ZT nr 1174 – 5 pkt

2. ZT nr ……. - 4 pkt

3. ZT nr ……. - 3 pkt

4. ZT nr ……. - 2 pkt

5. ZT nr ……. - 1 pkt

Imię i nazwisko głosującego

przy czym w miejsce kropek należy wstawić numery wybranych przez siebie znaczków turystycznych (ze strony www.znaczki-turystyczne.pl ). W tytule maila koniecznie należy wpisać „Najładniejszy znaczek turystyczny roku 2022”. Zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *