pochmurnie
20°
19°
sobota
Reklama
Zagłosuj na Stanicę Rowerową w Truszczycy
04 sierpnia 2020 r. | 07:00
0

Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego - zagłosuj na Stanicę Rowerową w Truszczycy! 

Od 1 sierpnia br., ruszyło głosowanie internautów w konkursie na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Śląskiego organizowanym przez Zarząd Województwa Śląskiego. Jego celem jest m.in. promocja realizacji architektonicznych kształtujących przestrzenie publiczne poprawiające jakość życia mieszkańców regionu.

Zachęcamy naszych mieszkańców do oddania swojego głosu na kaletańską Stanicę Rowerową. Po zaznaczeniu odpowiedniej liczby punktów, na dole strony należy podać swój adres mailowy i kliknąć “Zagłosuj”. Następnie potwierdzić głosowanie klikając w link, który wysłany został na podany adres mailowy. Plebiscyt potrwa do końca sierpnia br.

Link do głosowaniaDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *