zamglenia
-2°
-4°
czwartek
Reklama
Zagadkowy remont ulicy Fabrycznej
21 października 2019 r. | 22:18
0

Rozpoczęły się prace remontowe ul. Fabrycznej w Kaletach. Inwestycja realizowana jest przez powiat tarnogórski ze wsparciem finansowym budżetu Miasta Kalety.

W ramach prac naprawiona zostanie nawierzchnia tej drogi na odcinku od stadionu miejskiego do budynku Miejskiego Domu Kultury w Kaletach. Droga wymagała interwencji w związku ze złym stanem technicznym nawierzchni asfaltowej. Powiat tarnogórski na realizację tej inwestycji 50% środków finansowych pozyskał z Funduszu Dróg Samorządowych. Drugą połowę wkładu własnego w kwocie 84.000 zł przekazało Miasto Kalety jako pomoc finansową dla powiatu.

Tylko najbardziej dziwią się mieszkańcy Kalet, dlaczego akurat naprawiają akurat tę drogę, która była całkiem niezła, a nie zajęto się drogą na Koszęcin? Tamta droga jest w opłakanym stanie, dziur się nawet nie daje ominąć, bo się wpada w inne. 

Może zagadkę wyjaśni ktoś decyzyjny z powiatu lub miasta?Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *