pochmurnie
20°
19°
sobota
Reklama
Z toru rolkowego można korzystać nawet po zmroku
10 grudnia 2020 r. | 05:20
1

Skoro na zewnątrz temperatury nie są jeszcze tak niskie, może aktywność na torze rolkowym?

W ubiegłym roku, po otwarciu nowego obiektu infrastruktury sportowej został on dodatkowo oświetlony, co umożliwiło korzystanie z toru nawet po zmroku. Chcąc skorzystać z toru rolkowego po zachodzie słońca, możemy sami włączyć oświetlenie a po zakończeniu je wyłączyć.

W przypadku niewyłączenia oświetlenia, po upływie 30 minut zostanie ono wyłączone automatyczne. Włączniki zainstalowane zostały na ścianie budynku klubu KS Unia Kalety. Zachęcamy do aktywnego spędzania wolnego czasu przez cały rok!Jedna odpowiedź do “Z toru rolkowego można korzystać nawet po zmroku”

  1. Dorota pisze:

    Jeszcze tylko brakuje oświetlenia wzdłuż drogi rowerowej przez las do Kalet i rzeczywiście można by podjechać rowerem z rolkami w plecaku i wracać po zmroku. Dot.osob mieszk. w Kuczowie czy Miotku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *