intensywne opady deszczu
19°
18°
niedziela
Reklama
X edycja projektu wystartowała!
26 października 2023 r. | 21:13
0

Rozpoczynamy kolejną edycję projektu „Postaw na Słońce”!

Projekt kierujemy do uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych. Zespoły mogą zgłaszać nauczyciele – opiekunowie zespołu. Zapraszamy Was do rejestracji zespołów! Zrobicie to za pomocą przycisku ZAREJESTRUJ ZESPÓŁ.

Projekt pozwala na zapoznanie się z tematyką energii odnawialnej. Szczególny nacisk kładziemy na fotowoltaikę. Projekt uczy nie tylko teorii. Pomaga zdobyć praktyczne umiejętności, uczy pracy w grupie i daje możliwość dobrej zabawy w grupie.

Więcej o projekcie w zakładce o projekcie.

Zapraszamy do udziału!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *