intensywne opady deszczu
19°
18°
niedziela
Reklama
Wyzwanie przyjęte, zadanie wykonane!
17 czerwca 2020 r. | 07:00
0

Miasto Kalety dziękuje Gminie Koszęcin za nominację do #GaszynChallenge. Jak widać nasze miasto wyzwań się nie boi. Pracownicy kaletańskiego Urzędu Miejskiego wykonali to zadanie wzorowo!

Cel akcji jest szczytny. To pomoc półrocznej Sandrze, która choruje na SMA. Uczestnicy wyzwania mają za zadanie wykonać 10 pompek lub przysiadów, opublikować w sieci film z tego zdarzenia oraz wpłacić co najmniej 5 złotych na rzecz chorej Sandry  TUTAJ

Do #GaszynChallenge Burmistrz Miasta Klaudiusz Kandzia nominuje:
- Miasto Miasteczko Śląskie,
- Miejską Orkiestrę Dętą z Kalet
- Partnerskie Miasto Ustroń.

#GaszynChallenge dla małej Sandry

Wyzwanie przyjęte, zadanie wykonane!Miasto Kalety dziękuje Gminie Koszęcin za nominację do #GaszynChallenge. Jak widać nasze miasto wyzwań się nie boi. Pracownicy kaletańskiego Urzędu Miejskiego wykonali to zadanie wzorowo!Cel akcji jest szczytny. To pomoc półrocznej Sandrze, która choruje na SMA. Uczestnicy wyzwania mają za zadanie wykonać 10 pompek lub przysiadów, opublikować w sieci film z tego zdarzenia oraz wpłacić co najmniej 5 złotych na rzecz chorej Sandry https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengesandraDo #GaszynChallenge Burmistrz Miasta Klaudiusz Kandzia nominuje:- Miasto Miasteczko Śląskie, - Miejską Orkiestrę Dętą z Kalet - Partnerskie Miasto Ustroń. Zachęcamy do przyłączenia się do akcji!

Gepostet von Miasto Kalety am Dienstag, 16. Juni 2020Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *