mgła
16°
11°
czwartek
Reklama
Wystartowała nowa edycja wakacyjnego kina plenerowego w Leśnym zakątku Śląska
30 czerwca 2022 r. | 07:00
0

W ubiegłą sobotę, 25 czerwca br. rozpoczęliśmy wakacyjną trasę Kina plenerowego w Leśnym Zakątku Śląska. Pierwszy seans zorganizowany został w lasku miejskim przy osiedlu na ul. 1 Maja. Wyświetlony został film pt.: „Cudownych Chłopak” z Julią Roberts i Owenem Wilsonem w rolach głównych.

Ciepły wieczór i wygodne leżaki przyciągnęły wielu kinomanów. Na następny plenerowy seans zapraszamy naszych mieszkańców już w najbliższą sobotę, 2 lipca 2022 o godz. 21.00, na plażę w Zielonej przy górnym zbiorniku, gdzie zaprezentowany zostanie kryminał z 2019 roku, pt. "Na noże" z Danielem Craigiem – (kategoria wiekowa: 15+).

Przed seansem i w jego trakcie będzie możliwość skorzystania z bufetu z pysznymi kiełbaskami, przekąskami i zimnymi napojami przygotowanymi przez Zajazd Zielona Sosna. Serdecznie zapraszamy!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *