bezchmurnie
17°
12°
wtorek
Reklama
Wyremontowano boisko wielofunkcyjne przy kaletańskim Orliku
25 marca 2024 r. | 07:00
0

W tym tygodniu zakończył się drugi etap prac, które prowadzone były w ramach remontu boiska Orlik.

Po wymianie sztucznej nawierzchni trawiastej boiska piłkarskiego, przyszedł czas na wymianę nawierzchni boiska wielofunkcyjnego do koszykówki i siatkówki. Zakres prac objął m.in. wykonanie nowej nawierzchni poliuretanowej, impregnację oraz malowanie linii do poszczególnych dyscyplin.

Przypomnijmy, że 50% środków finansowych na ten cel Miasto Kalety pozyskało z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Programu Modernizacji Kompleksów Sportowych „Moje Boisko – Orlik 2012” – EDYCJA 2022.

Wkrótce boisko wielofunkcyjne ponownie zostanie udostępnione naszym mieszkańcom.
W sprawach administracyjnych możliwy kontakt pod nr tel. 507 873 421.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *