zachmurzenie umiarkowane
15°
14°
poniedziałek
Reklama
Wyjątkowy wiosenny koncert Miejskiej Orkiestry Dętej Miasta Kalety
05 marca 2020 r. | 07:00
1

Tydzień po Świętach Wielkanocnych, 19 kwietnia o godz. 18.00 (niedziela) odbędzie się WIOSENNY KONCERT Miejskiej Orkiestry Dętej Miasta Kalety. Nasza Orkiestra przez cały okres zimowy przygotowuje się do zaprezentowania repertuaru, który nie był jeszcze prezentowany naszej publiczności.

Melodie Zbigniewa Wodeckiego, Anny Jantar, Krzysztofa Krawczyka, Budki Suflera, które śpiewa cała Polska, będzie można wysłuchać w ten niedzielny wieczór w wykonaniu naszych dęciaków. Te wyjątkowe utwory przeplatane będą piękną muzyką znanych i lubianych kompozytorów i aranżerów. Każdy utwór jak i artyści wykonujący te utwory, ma swoją historię, anegdotę i opowieść którą starał się będzie przedstawić dyrygent orkiestry. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na koncert, który jest bezpłatny. Chciałbym w tym miejscu również poinformować, że orkiestra zagra w maju koncert w Kościele p.w. św. Józefa z okazji 100 rocznicy urodzin i 15 rocznicy śmierci papieża Polaka Ojca Św. JANA PAWŁA II.

Marian LisieckiJedna odpowiedź do “Wyjątkowy wiosenny koncert Miejskiej Orkiestry Dętej Miasta Kalety”

  1. Breguła Jozef pisze:

    Gratuluję za pomysł. Będziemy bić brawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *