mgła
-1°
-2°
piątek
Reklama
Wycieczka na Garbaty Mostek
07 listopada 2023 r. | 19:14
0

Wycieczka na Garbaty Mostek zakończyła tegoroczny cykl wyjazdów rowerowych w ramach aktywności Kalety-Ale jazda!

W słoneczne, niedzielne popołudnie 29 października 2023 r., ponad 30-osobowa grupa rowerzystów ruszyła na ostatnią już w tym roku wycieczkę rowerową  w ramach projektu "Kalety- ale jazda!". Historia zatoczyła koło - podobnie jak w marcu, podczas wyjazdu inaugurującego cykl aktywności- teraz też celem rowerzystów stała się stanica przy Garbatym Mostku na rzece Mała Panew.

Cykliści mieli okazję obejrzeć nową atrakcję tego miejsca, jaką jest makieta kuźnicy Małego Janisza oraz zwiedzić nową ścieżkę dydaktyczną.

W Zielonej, przy popularnym "grzybku", czekało już ognisko, gdzie rowerzyści mieli okazję powspominać tegoroczne wyjazdy przy wspólnym ognisku z kiełbaskami. Przypomnijmy, że aktywności trwały od miesiąca marca, a w tym czasie odwiedziliśmy m.in. Koszęcin, Mikołeskę, Strzebiń, Piasek, Woźniki, Miasteczko Śląskie, Pniowiec, zalew Nakło- Chechło, Bytom, przejechaliśmy cały szlak "Leśnej Rajzy".

Być może, jeżeli pogoda na to pozwoli, na przełomie listopada i grudnia ruszy jeszcze jakaś krótka niedzielna wycieczka- tymczasem jednak dziękujemy wszystkim za udział w wyjazdach i... do spotkania wiosną!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *