bezchmurnie
czwartek
Reklama
Wybrano dyrektorów placówek oświatowych w Kaletach
20 czerwca 2023 r. | 23:19
0

W czwartek, 15 czerwca br. odbyły się konkursy na stanowisko dyrektora Miejskiego Przedszkola nr 1 „Leśne Skrzaty” w Kaletach oraz Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Kaletach.

W wyniku konkursów wyłoniono dyrektorów placówek, którzy obejmą obowiązki 1 września 2023 r. i będą je pełnić do 31 sierpnia 2028 r. Dyrektorem Miejskiego Przedszkola nr 1 „Leśne Skrzaty” w Kaletach została wybrana Pani Joanna Biadacz, a dyrektorem Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza w Kaletach został Pan Krzysztof Lisiecki.

Wybranym dyrektorom gratulujemy oraz życzymy satysfakcji z osiągnięć w pracy zawodowej, a także wytrwałości w kontynuacji podejmowanych wyzwań oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *