bezchmurnie
10°
czwartek
Reklama
Wszystkie obiekty sportowe w mieście zamknięte do odwołania
20 marca 2020 r. | 18:31
0

Od 20 marca br. teren całego stadionu miejskiego, teren boisk LKS Małapanew Kuczów, boisko Orlik, boisko wielofunkcyjne w Miotku, kort tenisowy w Jędrysku oraz siłownie zewnętrzne i place zabaw zostają zamknięte do odwołania.

Decyzja została podjęta w związku z wczorajszym incydentem, gdzie w czasie, kiedy wszyscy powinni maksymalnie ograniczać wychodzenie z domów i przebywanie w skupiskach ludzi ze względu na ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa, na stadionie miejskim zbyt duża liczba osób korzystała jednocześnie z obiektu.

Przypominamy, że to nie jest czas ferii wiosennych! Mimo, że pogoda za oknem zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu, zachowujmy najwyższą ostrożność! Chrońmy siebie oraz swoich bliskich.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *