zachmurzenie umiarkowane
15°
14°
poniedziałek
Reklama
Władze Kalet na spotkaniu z Prezydentem Polski. Przypadek czy interes?
04 marca 2020 r. | 07:00
0

29 lutego w TCK w Tarnowskich Górach odbyło się spotkanie Prezydenta RP Andrzeja Dudy z mieszkańcami.

Sala wypełniona po brzegi, nie było możliwości wejścia do środka z przypadku. Działacze, sympatycy, samorządowcy PIS głównie zasiadali w fotelach.

Na jednym z kont profilu społecznościowego mieszkanki Kalet Tani Radziwonczyk ukazało się zdjęcie ze spotkania, na którym w drugim i trzecim rzędzie zasiadają Burmistrz miasta Kalety Klaudiusz Kandzia oraz radni miejscy: Krzysztof Rogocz, Antoni Jeż, Grzegorz Krupa oraz Jerzy Kloze. Miejscówka siedząca super!! Przypadek?

Pani Tania Radziwończyk jest czynną działaczką Stowarzyszenia Nasze Kalety, stąd pytanie - czy wyśmiewa się z władz Kalet i prowokuje do hejtu?

Dzień wcześniej tzn. 28 lutego odbyło się spotkanie struktur PiS Kalety w MDK. Wśród gości miedzy innymi udział w spotkaniu wzięli Europoseł Jadwiga Wiśniewska, Podsekretarz Stanu, Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Alina Nowak, Przedstawiciel Marszałkostwa Członek Zarządu Województwa Śląskiego Izabela Domogała oraz radni wojewódzcy i powiatowi.

W spotkaniu czynnie i z zaangażowaniem uczestniczył również Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia. W jego wypowiedziach widać było, że mocno zabiega o dobre relacje z Panią Marszałek. Mówiąc o niej, podkreślał, że wyłania się nowy, mocny lider w okręgu i liczy na bardzo dobrą i owocną współpracę.

Wśród gości zaproszonych pojawiła się również Posłanka Barbara Dziuk, która jakby nie potrafiła odnaleźć się na spotkaniu - czyżby spowodowane to było tym, że w krótkim czasie odeszło od niej większość najbliższych dotychczasowych współpracowników?
Cóż, polityka przez duże P.

Wracając więc do tytułu - czy dzieje się to wszystko z przypadku czy w pewnym interesie?Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *