intensywne opady deszczu
19°
18°
niedziela
Reklama
Wkrótce przekazanie nowego obiektu infrastruktury sportowej dla Małapanew Kuczów
04 marca 2024 r. | 23:36
0

Trwają ostatnie szlify związane z zakończeniem remontu, który od września ubiegłego roku prowadzono w budynku klubowym przy ul. Paderewskiego w Kaletach – Kuczowie.

Wykonawca zgłosił zakończenie swoich działań i aktualnie trwają procedury odbiorowe. W ramach prac wyremontowane zostały kompleksowo wszystkie pomieszczenia klubowe wraz z wymianą instalacji elektrycznych, wentylacyjnych, wodnych, sanitarnych oraz centralnego ogrzewania wraz z wymianą źródła ciepła. Zakupiono wyposażenie dla wszystkich pomieszczeń m.in szafy do szatni, stoliki, krzesła, gabloty, sprzęt multimedialny, a także wyposażona została przestrzeń socjalna dla członków klubu.

Wyremontowane pomieszczenia będą służyły przede wszystkim członkom klubu, ale będzie to też obiekt dostępny dla mieszkańców Kalet w szczególności Kuczowa, który posłuży jako miejsce spotkań i integracji społecznej.

Przypomnijmy, że w latach wcześniejszych na obiekcie tym wymieniona została nawierzchnia trawiasta boiska piłkarskiego, zamontowano system nawadniania tego boiska, zamontowano piłkochwyty, utwardzono teren przy obiekcie, a także parking, wyremontowane zostało boisko wielofunkcyjne i ogrodzenie terenu.

Remonty te odbywały się głównie z udziałem środków zewnętrznych pochodzących z dotacji Ministerstwa Sportu, a także budżetu Miasta Kalety.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *