mgła
13°
wtorek
Reklama
Wiosenna metamorfoza w Zielonej
07 maja 2020 r. | 07:00
0

Tereny rekreacyjne w Zielonej pięknieją. I to w pełnym tego słowa znaczeniu. Właściciele ośrodka wypoczynkowego przy dolnym zbiorniku wodnym postanowili odświeżyć, a w zasadzie ozdobić wszystkie domki. I to nie byle jak.

Każdy z trzynastu kampingów będzie miał swoją indywidualną grafikę związaną z lokalnym światem fauny i flory. Pierwsze efekty metamorfozy już widać i trzeba przyznać, że domki w nowej odsłonie prezentują się bardzo ciekawie. Ożywiają krajobraz i z pewnością będą miłym akcentem nie tylko dla gości ośrodka, ale również dla spacerowiczów, których przy zbiornikach wodnych nie brakuje.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *