intensywne opady deszczu
19°
18°
niedziela
Reklama
“Wings for life”. Znów pobiegliśmy dla tych, którzy nie mogą
09 maja 2022 r. | 07:18
0

W niedzielę, 8 maja br. o godz. 13.00, po raz kolejny biegacze zrzeszeni w grupie biegowej "O co biega w Kaletach" wraz z zaprzyjaźnionymi miłośnikami aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, wystartowali w Zielonej w ramach charytatywnej akcji "Wings for life".

Celem akcji jest wsparcie fundacji na rzecz badań nad metodami leczenia przerwanego rdzenia kręgowego. Biegacze w Kaletach, po raz pierwszy w Polsce, będą biegli z aplikacją "Wings for Life". Impreza odbędzie się na 4 kilometrowej pętli wokół zbiornika w Zielonej.

Infrastrukturę wydarzenia, a także posiłek regeneracyjny dla uczestników biegu zapewniło Miasto Kalety.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *