bezchmurnie
14°
11°
niedziela
Reklama
skarbnik na emeryture
Wieloletnia Skarbnik Miasta Kalety przechodzi na emeryturę
26 lipca 2019 r. | 08:25
0

Z dniem 25 lipca 2019 r., Skarbnik Miasta Kalety p. Renata Sosnica kończy pracę w Urzędzie Miejskim w Kaletach w związku z przejściem na emeryturę. Pani Renata Sosnica związana jest z Urzędem Miejskim w Kaletach od 1 lutego 2003 r., kiedy to uchwałą Rady Miejskiej została powołana na skarbnika Miasta Kalety.

Ponad 16 lat pracy na jednym z najbardziej odpowiedzialnych funkcji na szczeblu gminy, 16 opracowanych projektów budżetów, 17 sprawozdań z wykonania budżetu i duży wkład w budowę lokalnej samorządności. Uhonorowana za umiejętność stosowania skomplikowanych przepisów prawa, jak i wysokie kompetencje w zarządzaniu zespołem finansowo-księgowym w ogólnopolskim rankingu Skarbnik Samorządu 2019 przeprowadzonym przez Dziennik Gazeta Prawna w kategorii gminy do 20.000 mieszkańców.

W latach 2011 i 2012 - podczas jej pracy na rzecz Miasta- Gmina otrzymała nagrody za skuteczne działania na rzecz ochrony finansów samorządowych i tytuł „Gmina dbająca o finanse mieszkańców”.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *