zamglenia
19°
14°
sobota
Reklama
Weź udział w projekcie “Tradycyjny Sad”
10 lutego 2021 r. | 20:55
0

Fundacja BOŚ Banku zaprasza do udziału w czwartej edycji projektu "Tradycyjny Sad". Żeby wziąć w nim udział wystarczy uzupełnić krótki formularz rejestracyjny. Termin zgłoszeń upływa 5 marca 2021 roku.

Projekt adresowany jest dwutorowo: do młodych ludzi, ponieważ wiedza na temat umiejętnej uprawy i walorów zdrowotnych owoców z drzew tradycyjnych odmian jest potrzebna wśród młodego pokolenia, aby umiało zapewnić sobie wartościowe pożywienie w przyszłości, jak również do szerokiego społeczeństwa, ponieważ obecnie pracujące osoby mogą podjąć decyzję o założeniu sadu przydomowego złożonego ze starych odmian.

Więcej: www.tradycyjnysad.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *