zachmurzenie umiarkowane
15°
14°
poniedziałek
Reklama
Weź udział w konsultacjach dot. nowej Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023 – 2027
02 sierpnia 2022 r. | 06:59
0

Lokalna Grupa Działania Leśna Kraina Górnego Śląska serdecznie zaprasza przedstawicieli wszystkich sektorów: społecznego, gospodarczego i publicznego, na spotkania konsultacyjne, które zostaną poświęcone analizie potrzeb rozwojowych i potencjału obszaru, a także celów strategii, w tym wymiernych celów końcowych dotyczących rezultatów oraz odnośnych planowanych działań.

Spotkanie w Kaletach odbedzie się 22 sierpnia 2022, o godz. 16.00, w siedzibie Miejskiego Domu Kultury. Prosimy o zgłoszenie swojego uczestnictwa na formularzu on-line. Serdecznie zapraszamy!

Więcej: www.lesnakrainalgd.pl/okres-przygotowawczy-2023-2027Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *