zamglenia
-2°
-4°
czwartek
Reklama
We wrześniu kolejna odsłona Kina w MDK w Kaletach
10 września 2020 r. | 07:00
0

24 września 2020 r. zapraszamy naszych mieszkańców do objazdowego kina “Plan na kino” w Miejskim Domu Kultury w Kaletach.

W tym dniu wyświetlone zostaną dwa filmy w czterech seansach. O godzinie 14.00 i 16.15 zapraszamy na film "Scooby-Doo", natomiast o godz. 18.30 i 20.55 wyświetlony zostanie film "Pętla". Serdecznie zapraszamy!

Scooby-Doo!

godz.14.00 KUP BILET

godz. 16.15 KUP BILET

Opis filmu: Animacja pokazuje początki wieloletniej przyjaźni Scooby’ego i Kudłatego. Dowiemy się, jak wspólnie z Fredem, Velmą i Daphne założyli oni słynną Tajemniczą Spółkę. Teraz, po setkach śledztw i przygód, Scooby i jego gang stają w obliczu największego i najtrudniejszego wyzwania. Ktoś chce uwolnić psa z zaświatów, Cerbera. Młodzi detektywi starają się powstrzymać globalną „apsokalipsę”. Jednocześnie odkrywają sekrety z przeszłości Scooby’ego i poznają jego przeznaczenie – wspanialsze, niż ktokolwiek sobie wyobrażał.

Pętla

godz. 18.30  KUP BILET

godz. 20.55  KUP BILET

Opis filmu: Patryk Vega powraca do Służb Specjalnych i Pitbulla z najnowszym filmem Pętla. Pokazuje prawdziwą historię siatki klubów nocnych kontrolowanych przez agenta CBŚP, która stała się elementem gry ukraińskich i rosyjskich służb specjalnych poprzez sekstaśmy z udziałem polityków, celebrytów, duchownych i innych osób z pierwszych stron gazet. Vega pozyskał do współpracy nie tylko wszystkich kluczowych uczestników tego procederu, ale również posiada nagrania z ukrytych kamer.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *