bezchmurnie
czwartek
Reklama
W Zielonej odbyły się Mistrzostwa Europy w Pneumatycznym Strzelectwie Terenowym
15 września 2023 r. | 22:11
0

W miniony weekend w naszym mieście, w Zielonej, kolejny raz zorganizowane zostały Mistrzostwa Europy w Pneumatycznym Strzelectwie Terenowym.

Były to dwudniowe zmagania, w których wzięło udział wielu zawodników z takich krajów jak Polska, Słowacja, Republika Czeska, Anglia, Niemcy, Norwegia, Litwy, Włochy, Irlandii, Sardynia, Szwajcarii, Węgry. Zawody polegały na strzelaniu do metalowych figurek rozmieszczonych na terenie lasu.

Mistrzem w kategorii Open został Miroslav Trudic z Republiki Czeskiej. Serdecznie gratulujemy. Organizatorem Mistrzostw był Śląski Klub Strzelecki Hunter Team z siedzibą w Zabrzu, a współorganizatorem Miasto Kalety. W wydarzeniu wziął udział burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej w Kaletach Jani Perz. Zawody odbyły się w naszym mieście dzięki staraniom p. Czesława Krus i p. Dariusza Mazana oraz radnego Grzegorza Krupy, za co im serdecznie dziękujemy.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *