bezchmurnie
17°
12°
wtorek
Reklama
W Zielonej kolejny raz spacerowano z psami
11 lutego 2020 r. | 07:00
0

W niedzielne przedpołudnie, 9 lutego 2020 r. w Zielonej odbył się V Walentynkowy Psi Spacer Wielorasowy, w którym wzięło udział około 100 czworonogów wraz ze swoimi opiekunami.

Trasa spaceru prowadziła ścieżką przyrodniczo-dydaktyczną okalającą zbiorniki wodne w Zielonej. Celem wydarzenia była zbiórka darów na rzecz azylu dla zwierząt „Cichy kąt” w Tarnowskich Górach, a organizatorem całej akcji p. Agnieszka Kosak, która na co dzień prowadzi bloga pn. „Na wypad z psem”.

W wydarzeniu wziął udział burmistrz miasta Kalety Klaudiusz Kandzia wraz z przewodniczącą Rady Miejskiej Janiną Perz i wiceprzewodniczącym Alojzym Rupikiem. Burmistrz, który objął patronat honorowy nad przedsięwzięciem, podziękował Pani Agnieszce za szlachetną inicjatywę oraz przekazał od Miasta symboliczną paczkę dla schroniska.
Przypomnijmy, że w latach ubiegłych w Zielonej odbywały się już podobne imprezy. W 2016 r. "Spacer śladami Beco Psa w Leśnym Zakątku Śląska", a w 2014 r. “DogTrekking”.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *