śnieg
-4°
-4°
niedziela
Reklama
W tym roku w Zielonej nie będzie się można kąpać
05 czerwca 2020 r. | 07:00
0

Ze względu na sytuację epidemiczną w kraju oraz mając na względzie bezpieczeństwo wypoczywających, Miasto Kalety podjęło decyzję aby nie uruchamiać w tym roku miejsca okazjonalnie wykorzystywanego do kąpieli w Zielonej.

W nadchodzącym sezonie turystycznym stawiamy przede wszystkim na wypożyczalnie sprzętu wodnego oraz rowerów trekkingowych, którymi będzie można przemierzać ścieżki przyrodnicze i dukty leśne znajdujące się na tym terenie. Na wypoczywających w Zielonej czekają również liczne wiaty spoczynkowe, duża wiata grillowa oraz siłownie zewnętrzne.

Mimo, że podczas wakacji nie będzie można w Zielonej zażyć kąpieli wodnych to mamy nadzieję, że kąpiele słoneczne w otoczeniu pięknej kaletańskiej przyrody pozwolą równie dobrze zrelaksować się wszystkim miłośnikom tego miejsca.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *