bezchmurnie
17°
12°
wtorek
Reklama
W Miotku odbyło się spotkanie z Ekodoradcą Czyste Powietrze
23 marca 2023 r. | 07:43
0

21 marca 2023 r., w Zespole Placówek Oświatowych w Miotku odbyło się spotkanie dla mieszkańców z Ekodoradcą i pracownikiem kaletańskiego Punktu Konsultacyjnego Czyste Powietrze.

Wydarzenie zostało zorganizowane z inicjatywy burmistrza Miasta Kalety Klaudiusza Kandzi. Spotkanie konsultacyjno-informacyjne dotyczyło możliwych form finansowania inwestycji dotyczących wymiany nieefektywnych źródeł ciepła, a także termomodernizacji budynków. Omówione zostały m.in. założenia i szczegóły programu Czyste Powietrze, Mój Prąd, Ciepłe Mieszkanie, a także projektu Miasta Kalety dotyczącego montażu pomp ciepła w budynkach jednorodzinnych.

Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia serdecznie dziękuje mieszkańcom za liczny udział w spotkaniu oraz radnej Mirosławie Potempa za pomoc w organizacji wydarzenia. Następne planowane jest już w kwietniu w Drutarni. O szczegółach poinformujemy wkrótce.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *